Rynny FLAMINGO

Stalowy system rynnowy FLAMINGO nie jest tylko kolejnym na rynku produktem w tej kategorii. To kompletny, zintegrowany system rynnowy, który ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo, spokój i komfort w deszczowe dni.

Nie bez przeczyny nazwa systemu zaczerpnięta została od nazwy gatunku ptaków – flamingów. Ptaki te przez całe swoje długie życie przebywają w środowisku wodnym, bo to woda jest dla niech przestrzenią działania.

Podobnie jak flamingi i rynny firmy BudMat nie mogły by istnieć bez wody. To tu czują sie najlepiej i to środowisko potrafią najlepiej kontrolować. Flamingi łącząc sie w milionowe kolonie, wykazują olbrzymie zdolności adaptacyjne w tych warunkach. „Swedzkie rynny” jak nazywane są czasem przez dekarzy stalowe rynny FLAMINGO wykazują podobne cechy.

Stalowe systemy rynnowe FLAMINGO produkowane są z najwyższej jakości szwedzkiej blachy gwarantującej jej trwałość na długie lata w nawet najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Stalowy system rynnowy FLAMINGO jest jednym z najnowocześniejszych na rynku produktów tej kategorii. System wykonany jest z blach szwedzkich.

Najważniejsze zalety systemu :

- najdłuższa na rynku 30-letnia gwarancja,

- łatwość montażu, dzięki uniwersalny elementom, które wzajemnie się uzupełniając mogą pełnić kilka funkcji jednocześnie,

- najwyższa jakość wykonania, z zastosowaniem w pełni zautomatyzowanych szwedzkich i szwajcarskich linii produkcyjnych,

- innowacyjność – dzięki specjalnie zaprojektowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym,

- zastosowanie do produkcji wszystkich elementów systemu najlepszego surowca (szwedzka blacha PRELAQ® RWS)

- dostępność w dwóch rozmiarach: mniejszym dla obiektów o charakterze mieszkalnym (125/87) i większym, z przeznaczeniem na obiekty przemysłowe, wielkogabarytmowe (150/100),

- specjalnie opracowane i wdrożone rozwiązania logistyczne (fabrycznie zabezpieczone  folią wszystkie elementy orynnowania, indywidualnie zaprojektowane opakowania, wyjątkowa dbałość o najwyższy standard magazynowania i transportu),

- kompleksowość i możliwość dopasowania całego orynnowania Flamingo do oferowanych przez BudMat stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>