Flamingo elementy systemu

 
Elementy systemu
 
Stalowy System Rynnowy FLAMINGO powstał z myślą o komfortowych rozwiązaniach orynnowania dachu. Najwyższa jakość surowców wykorzystanych do produkcji(blachy PRELAQ RWS – Rain Water System, szwedzkiego koncernu hutniczego SSAB), najnowoczesniejszy w Europie i w pełni zautomatyzowany park maszynowy, innowacyjne i uniwersalne rozwiązania konstrukcyjne poszczególnych elementów - to wszystko pozwoliło nam stworzyć najlepszy na rynku stalowy system rynnowy. Specjalnie zaprojektowane rozwiązania konstrukcyjne poszczególnych elementów pozwalają na uniwersalne stosowanie.
 
Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie naszych haków jako wspornika do wszystkich poziomych elementów orynnowania (rynna, narożnik, łącznik), jednakże narożniki dzięki swojej konstrukcji dają tak sztywne połączenia z osadzaną w nich rynną, że nie jest konieczne dodatkowe ich wsparcie.
System wyróżnia przy tym łatwość montażu i szczególna estetyka. Jest spójny pod względem kolorystycznym, efektywny w odprowadzaniu wody z połaci dachowej i szczególnie wytrzymały.